Rekordowy listopad w Stylowym!

zycie_zamoscia_artykul2-300x16923 700 widzów odwiedziło w listopadzie Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. To najlepszy listopadowy wynik w historii zamojskiego kina. Największą popularnością cieszyły się „Listy do M. 2” – druga część uwielbianej przez Polaków komedii z wciągającą historią, błyskotliwym humorem, prawdziwymi wzruszeniami, przebojową ścieżkę dźwiękową i plejadą gwiazd w obsadzie.

W pierwszej czwórce znalazły się ponadto: „Spectre” – z Danielem Craigiem w roli Agenta 007, “Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2” – finałowa część ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins oraz prezentowana zaledwie od tygodnia, najnowsza animacja studia Disney-Pixar „Dobry dinozaur”.

To nie koniec filmowych hitów 2015 roku! Już 18 grudnia na ekranach CKF „Stylowy” najbardziej wyczekiwana premiera ostatnich lat. „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”. W siódmej części gwiezdnej serii do swoich ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Akcja obrazu rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach z “Powrotu Jedi”.

W CKF „Stylowy” warto spędzić także ostatni dzień 2015 r. i powitać Nowy Rok 2016 podczas Sylwestrowego Maratonu Filmowego. W programie premierowe projekcje przebojowych komedii: „Słaba płeć?”, „Moje córki krowy” oraz „Zupełnie Nowy Testament”, a w przerwie o północy toast noworoczny. Cena od osoby: 51 zł.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *