Wygrajmy wielbłąda dla Zamościa!

dsc_0476

Zapowiada się konkurs roku! Sprawa to nie byle jaka bo można wygrać zwierzaka. Ten zwierzak wielbłąd się nazywa i w ciepłych krajach przebywa. Stał się symbolem Orszaku Trzech Króli bo szedł z mędrcami by Malutkie Dzieciątko utulić.

Już po raz trzeci, mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli 2016, będą mogli wygrać dla swojej miejscowości wielbłąda. Konkurs organizuje Fundacja Orszak Trzech Króli.

Wizyta wielbłąda byłaby możliwa 6 stycznia 2016 r., podczas II Orszaku Trzech Króli w Zamościu, pod warunkiem, że nasze miasto otrzyma największą liczbę głosów w wyniku głosowania na stronie internetowej Orszaku. Będzie to nagroda za I miejsce.

Fundacja przewiduje także nagrody pocieszenia za zajęcie II i III miejsca, w postaci czekoladek w ilości równej ilości oddanych ważnych głosów na daną miejscowość (do maksymalnej ilości za II miejsce – 10 000 sztuk; za III miejsce – 5 000 sztuk). Takie ilości słodkości to także “gra warta świeczki”.

Głosowanie trwa od 1 grudnia 2015 od godz. 12.00 do 15 grudnia 2015 do godz. 12.00. poprzez stronę internetową www.orszak.org
Informacje na stronie: http://orszak.org/konkursy/glosuj-na-wielblada-8.html

Głosujmy i wygrajmy! Ta wygrana zależy od nas. Wielbłąd w towarzystwie zamojskich Trzech Króli i tysięcy mieszkańców Zamościa i okolic wypadłby doskonale w oku kamery TVP.

Głosujmy sami i zapraszajmy do głosowania zamościan z całego świata!
Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.