Zdrowy ruch 60+

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Octagon w Zamościu zaprasza wszystkich, którzy jeszcze nie zdecydowali się w jaki sposób wykorzystać wolny czas do przyłączenia się do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych oraz otwartych wykładach edukacyjnych w ramach projektu pn. „Zdrowy ruch 60+”.

Zajęcia praktyczne mają na celu poprawę ogólnej sprawności fizycznej, poznanie różnych form aktywności ruchowej. W programie zajęcia z zakresu: nordic walking, gimnastyki, pływania, tenisa. Zajęcia teoretyczno-warsztatowe mają na celu pogłębienie wiedzy na temat zdrowego trybu życia, poznanie zasad prawidłowego żywienia oraz naturalnych metod dbania o zdrowie. Zajęcia prowadzi m.in.: Urszula Parnicka – doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki Filii Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej. Doświadczony instruktor kinezygerontoprofilaktyki z dwudziestopięcioletnim stażem pracy z ludźmi starszymi. Jest autorką ponad
stu publikacji naukowych i popularno-naukowych, w tym o tematyce prozdrowotnej aktywności ruchowej seniorów, Jacek Kucharski – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, specjalista ds. żywienia człowieka i suplementacji diety z ponad 20 letnim doświadczeniem, współpracownik i konsultant dietetyczny Anny Lewandowskiej żony znanego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego.
ZAPISY: Zgłoszenia osób chętnych przyjmowane są pod numerem telefonu 84 677 54 62 oraz bezpośrednio u instruktora przed rozpoczęciem zajęć.
Projekt pn. „Zdrowy ruch 60+” współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020 oraz Miasta Zamość.
ZAPRASZAMY!

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *