Zaproszenie na premierę filmu pt. „Józef Śmiech “Ciąg” – Jak było naprawdę?”

W zawiązku z ukończeniem prac nad najnowszą, współfinansowaną przez Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych produkcją filmową Związku, tj. filmem dokumentalnym pt. „Józef Śmiech “Ciąg” – Jak było naprawdę?” Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak oraz Dyrektor TVP 3 Lublin Ryszard Montusiewicz mają zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystą premierę ww. filmu, która odbędzie się 12 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godzinie 17.00 w sali koncertowej Klubu batalionowego w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 36.

Poruszony w filmie temat trudnych powojennych losów bohatera walki o wolną Ojczyznę, żołnierza Armii Krajowej – represjonowanego przez komunistyczny reżim, oskarżanego przez autora jednego artykułu o zdradę zdecydowanie w opinii członków naszego Związku zasługuje na uwagę i ocenę.

Uprzejmie informujemy, że premiera naszego filmu dokumentalnego uzyskała zgodę na korzystanie z identyfikacji wizualnej Programu Wieloletniego „Niepodległa” i stanowi jeden z projektów realizowanych w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.(info.ŚZŻAK Okręg Zamość )

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *