Zamość jednym z 7 Cudów Polski?

„7 Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości” to kolejny plebiscyt organizowany w ramach targów World Travel Show czyli wielkiej imprezy turystycznej przyciągająca pasjonatów małych i wielkich podróży.

„O tym, że nasz kraj jest piękny, nikogo w Polsce przekonywać nie trzeba. Majestatyczne zamki i pałace, rozświetlone miasta, urocze jeziora czy malownicze lasy – Polska jest ich pełna od morza, aż po Tatry. Nie sposób poznać wszystkie te miejsca. Dlatego największe w Polsce targi turystyczne World Travel Show ogłaszają Plebiscyt na „7 Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości”.

Przez cały rok trwały poszukiwania najlepszych, najpiękniejszych i najoryginalniejszych miejsc oraz budynków na mapie kraju. W ten sposób powstała lista 64 wyjątkowych miejsc. W pierwszym etapie plebiscytu wyłonione zostaną 32 miejsca. W finale natomiast głosujący wytypują tytułową siódemkę. Zwycięskie „7 Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości” zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się na targach World Travel Show 2018 już w październiku” – czytamy na stronie organizatora.

O głosy poparcia walczy Stare Miasto naszego Hetmańskiego Grodu – oddawać je można TUTAJ.

Jak na razie Stare Miasto w Zamościu znajduje się na II miejscu  z liczbą głosów w ilości 6743. Wyprzedza nas Toruń (15545 głosów).

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *