Zamojskie Spotkania z Fantastyką w ten weekend

Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to coroczna, odbywająca się w jeden z wrześniowych weekendów impreza organizowana przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” przy wsparciu Zamojskiego Domu Kultury i Miasta Zamość.
W tym roku spotykamy się od 6 do 8 września.
Zamojski konwent może poszczycić się długą, bo już szesnastoletnią tradycją. Przez ten czas wiele zdążyło się zmienić, ewoluować, ale główna idea konwentu pozostała ta sama – mają to być trzy dni świetnej zabawy z ciekawymi, otwartymi i pełnymi zaangażowania ludźmi, z którymi łączą Cię wspólne zainteresowania.
Jeżeli w interesujesz się fantastyką (również mangą i anime), czytasz, oglądasz, grasz w planszówki, RPG, LARP albo po prostu chcesz tylko zobaczyć czy warto – śmiało!
Zapraszamy!
W programie konwentu znajdą się m.in. prelekcje, dyskusje, pokazy, przedstawienia teatralne, spotkania autorskie, koncerty, sesje RPG i LARP, a także turnieje i konkursy z cennymi nagrodami. Nieodłączną częścią imprezy jest także sala z grami planszowymi (Games Room).
Tegoroczną edycje Zamojskich Spotkań z Fantastyką odwiedzą:
Michał Gołkowski – pisarzem znanym min jako twórca powieści osadzonych w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.a – “Ołowianego świtu”, “Drogi donikąd” czy “Drugiego brzegu”. 
Paweł Majka – autor pierwszej polskiej powieści w świecie „Metro 2033”.
Dawid Jurek – Zawodowo zajmuje się grafiką koncepcyjną i narracyjną na potrzeby rynku gier wideo i telewizji. Autor książki “Rosez i Corvcan. Splot”
Grzegorz Wielgus– autor powieści „Pęknięta korona”, „Czarcie słowa”, „Krzyżowiec”.
Łukasz Wiktor Izarowski –  autor lub współautor Apokalipka, Horror na Roztoczu 1 i 2, Pogwar.
Daniel Mróz – autor serii książek „Jaskółcze Znamię” 
Więcej informacji o konwencie na www.zskcs.pl lub na fb https://www.facebook.com/zszef/

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *