Wyrusz na ferie zimowe z POLREGIO S.A.

Ledwo minął okres świąteczno-noworoczny, a w niektórych województwach już od 15 stycznia rozpoczęły się ferie zimowe. POLREGIO jak co roku ma w ofercie kilkadziesiąt połączeń, które pozwalają skorzystać z wielu zimowych atrakcji turystycznych. Poniżej prezentujemy wybrane połączenia w poszczególnych województwach.

Specjalne oferty – bilety tygodniowe i weekendowe
Dzięki naszym specjalnym ofertom w czasie ferii można będzie podróżować bez ograniczeń po całej Polsce. Można łatwo kupić je w mobilnej aplikacji mPOLREGIO, w automatach biletowych lub Videomatach POLREGIO, w systemie sprzedaży bilety.polregio.pl, u obsługi pociągu oraz w kasach biletowych.

Niezależnie od ferii przez cały czas mamy w ofercie bilety weekendowe, które pozwalają odwiedzać ulubione miejsca w całej Polsce. Mini bilet turystyczny kosztuje 47 zł i pozwala podróżować bez limitu pociągami REGIO od piątku od 18:00 do poniedziałku do 06:00. Bilet turystyczny, dostępny w cenie 58 zł umożliwia nieograniczone podróże pociągami po całej Polsce od 18:00 w piątki do 06:00 w poniedziałki. Bilet jest honorowany w pociągach REGIO (za wyjątkiem pociągów specjalnych) oraz pociągach osobowych Arrivy RP, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich (z wyjątkiem odcinka Kraków Olszanica – Kraków Lotnisko – Kraków Olszanica), jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter). Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.polregio.pl.

– Ferie to idealny czas, by wybrać się z rodziną w podróż po Polsce, poznawać najpiękniejsze zakątki naszego kraju i historię. Dzięki rozbudowanej sieci połączeń regionalnych, jakie oferujemy, przemieszczanie się po całej Polsce jest szybkie i bezpieczne. Korzystając z naszej oferty, mieszkańcy województwa pomorskiego dotrą na narty do Szklarskiej Poręby, osoby podróżujące po Lubelskiem będą mogły podziwiać Roztocze, a poznaniacy czy łodzianie zwiedzą podmiejskie atrakcje.

Z POLREGIO łatwo możemy zaplanować wyjątkowy wyjazd dla całej rodziny także ze względu na atrakcyjne ceny biletów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą zimową ofertą – mówi Adam Pawlik, Prezes Zarządu POLREGIO.

Termin ferii 29 stycznia – 11 lutego
Województwo lubelskie

W ferie zimowe w województwie lubelskim można zwiedzić Roztocze, krainę o wyjątkowym w Polsce klimacie i atmosferze. Wystarczy skorzystać z połączenia Lublin Gł. – Zamość – Bełżec – Hrebenne z przesiadką w Zawadzie. Przy okazji warto odwiedzić przepiękny, renesansowy Zamość, gdzie oprócz zabytków miłośnicy kolejnictwa mogą zobaczyć najdłuższą w Polsce linię szerokotorową (PKP LHS).

informacja – rzecznik POLREGIO S.A.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *