Wrota Kultury rozrastają się!

Wrota kultury rozrastają się!

W 2017 roku na rozrywkowej mapie Zamościa pojawił się nowy obiekt o nazwie Wrota Kultury. Powstał z połączenia pasji i doświadczenia twórców. Z początku projekt wydał się niepozorny i często był oceniany sceptycznie przez mieszkańców. Często był postrzegany jako kolejne przedsięwzięcie, które nie uda się w tym miejscu – bo czy jest sposób, aby tam gdzie kiedyś była Brama, powstało coś równie imponującego i legendarnego? Z czasem jednak Wrota Kultury zyskiwały sobie zupełnie nowe grono odbiorców. Od imprezy do imprezy, od eventu do eventu rosły w oczach Zamościan. Od rangi – czegoś, co na pewno nie wypali do tego czym stały się dziś.

Obiektem eventowym na każdą okazję. Wrota Kultury w swojej ponad rocznej karierze mają na swoim koncie organizację niezliczonych osiemnastek, koncertów, konferencji, pokazów, a nawet stały się miejscem powstania teledysku grupy TEX tworzącej muzykę rozrywkową. I choć na dziś dzień Wrota Kultury już nie muszę niczego, nikomu udowadniać – każdego dnia udowadniają, że w Zamościu nowe przedsięwzięcie może odnieść prawdziwy sukces.

W tym momencie rodzi się pytanie – Co dalej?

Dalej można już tylko się rozrastać. Wczoraj doskonała przestrzeń na organizację eventów, uwielbiana przez młodzież – dziś staje się także miejscem, gdzie każdego wieczoru w Pubie Kultura możesz spotkać się przy piwie craftowym Dziki Wschód lub innym. Miejscem, gdzie przyjemnie spędzisz czas w miłym gronie.

To jednak nadal nie wszystko. Razem z otwarciem Pubu Kultura we Wrotach Kultury powstaje także Restauracja Pogoda pod kierownictwem Edyty Szast, znanej choćby z programu Masterchef. A to oznacza nie mniej nie więcej, że nadchodzi Pogoda na Doskonałe dania spod mistrzowskiej ręki.

Czy Wrota Kultury nas jeszcze czymś zaskoczą? Zapewne!

Są przecież doskonałym miejscem na organizację eventów, koncertów, konferencji czy spotkań! Stały się także wspaniałą przestrzenią do spędzania czasu w gronie znajomych przy piwie craftowym Dziki Wschód. Zachwycają także doskonałymi daniami w Restauracji Pogoda pod kierownictwem Edyty Szast, ale to nadal nie wszystko.

O czym jeszcze warto wiedzieć odwiedzając Wrota Kultury?

Warto wiedzieć, że w tym miejscu możesz zapisać się (lub skorzystać z rabatów) do programu lojalnościowego Cashback World, który skupia już ponad 40 firm z Zamościa, kilkaset tysięcy z Polski i znacznie więcej z całego świata. Programu, który pozwala uzyskiwać wysokie rabaty u partnerów, a także odzyskiwać pieniądze w formie cashbacku.

 

Czy to nie brzmi doskonale? Nie dość, że kupujesz taniej, to jeszcze otrzymujesz zwrot!

Balboom, Mplaneta, Verona i dziesiątki innych firm już są w programie, dlatego jeśli planujesz zakup mebli, wyjście na pizzę czy kręgle, koniecznie najpierw odwiedź Wrota Kultury i wyrób sobie kartę uprawniającą Cię do zniżek!
Jeśli chcesz bliżej poznać Wrota Kultury wejdź na stronę www.wrotakultury.pl i pamiętaj, aby polubić ich także na facebooku. My jako redakcja Życia Zamościa, podpisujemy się pod tym obydwiema rękami.

 

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *