Wolontariusze na „Spotkania z historią” poszukiwani

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza do współpracy osoby chętne do pomocy przy obsłudze 7. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”, który odbędzie się w dniach 14-17 sierpnia 2019.
Praca wolontariusza jest dobrowolną pracą na rzecz festiwalu, a jej najważniejszą korzyścią jest aktywne jego współtworzenie. Festiwal daje wolontariuszowi możliwość spotkania ciekawych twórców filmowych, udziału w pokazach filmowych, wydarzeniach towarzyszących. Po zakończeniu festiwalu każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie o odbytym wolontariacie wraz z krótką opinią.
Zadaniem wolontariuszy będzie pomoc przy obsłudze i nadzorze projekcji konkursowych w kinie (w dniach 14-17 sierpnia 2019) oraz przy obsłudze punktów informacyjno-promocyjnych na Rynku Wielkim w Zamościu oraz w obiekcie CKF Stylowy (w dniach 13-17 sierpnia 2019).

Chętni do 31 lipca mogą przesyłać formularze zgłoszeniowe na adres: wolontariat@stylowy.net.
Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe są do pobrania na stronie internetowej festiwalu /www.zamoscfilmfestival.pl/, w zakładce – WOLONTARIAT http://www.zamoscfilmfestival.pl/page/21-wolontariat.html

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *