Uroczyste pożegnanie z mundurem Pana Naczelnika

W Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu odbyła się uroczystość, podczas której Szef zamojskich policjantów wraz ze Swoimi Zastępcami podziękowali za wieloletnią służbę odchodzącemu na emeryturę Naczelnikowi Wydziału Kryminalnego podinsp. Mariuszowi Sykale.

Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu odbyła się szczególna uroczystość. Z policyjnym mundurem pożegnał się odchodzący na zaopatrzenie emerytalne podinspektor Mariusz Sykała Naczelnik Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy Policji.

Pana Naczelnika w imieniu własnym, kadry kierowniczej, policjantów i pracowników naszej jednostki pożegnał inspektor Wiesław Pawluk Komendant Miejski Policji w Zamościu oraz Jego Zastępcy młodszy inspektor Tomasz Halinowski i nadkomisarz Marcin Muzyka. Szef zamojskiej Policji podziękował podinsp. Mariuszowi Sykale za bardzo dobrą współpracę, podkreślając Jego zaangażowanie i pełen profesjonalizm w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych. Z okazji zakończenia służby w Policji Pan Komendant złożył Panu Naczelnikowi życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia życiowych planów.

Podinsp. Mariusz Sykała żegnając się ze służbą podziękował przełożonym i kolegom za lata dobrej współpracy, za zaufanie, okazywaną życzliwość i wsparcie.

Pan podinsp. Mariusz Sykała z Policją związany był ponad 26 lat. Na początku swojej policyjnej kariery służbę pełnił w Warszawie, później w Komendzie Powiatowej Policji w Hrubieszowie, gdzie związany był zarówno z pionem prewencji, jak i kryminalnym. Od 2006 roku służbę pełnił w Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu. W latach  2008-2023  kontynuował swoją karierę już jako Zastępca, a później Naczelnik Wydziału Kryminalnego.

W imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników naszej jednostki jeszcze raz dziękujemy podinsp. Mariuszowi Sykale za lata wspólnej służby. Życzymy dużo zdrowia, realizacji życiowych planów, spełnienia marzeń oraz chwil wypełnionych spokojem, radością oraz uśmiechem.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *