Poseł walczy o kontrakt MZK Zamość ze spółką Jelcz

Poseł Sławomir Zawiślak wystąpił z pismem do Prezesa Zarządu Jelcz Sp. z o.o., Leona Szuturmy jak czytamy w piśmie z Biura Poselskiego „działając w trosce o rozwój przedsiębiorczości i tworzenie nowych miejsc pracy w Zamościu, a także zwiększenie potencjału obronnego Zamojszczyzny”.

W piśmie parlamentarzysta przedstawił Prezesowi Zarządu Jelcz Sp. z o.o. propozycję serwisowania pojazdów tej marki przez warsztaty Miejskiego Zakładu Komunikacji w Zamościu.

Z odpowiedzi Prezesa spółki wynika, że firma wyraziła chęć nawiązania współpracy z Miejskim Zakładem Komunikacji Sp. z o.o. w Zamościu w zakresie autoryzacji dla serwisowania i napraw gwarancyjnych samochodów specjalnych tej marki, na zasadach, które byłyby zawarte w ustalonej z samorządową spółką umowie serwisowej.

Poseł jest przekonany, że pozyskanie tak powszechnie rozpoznawalnej marki z pewnością zachęci inne firmy do inwestowania na Zamojszczyźnie.

Ponadto parlamentarzysta liczy że Prezydent Miasta Zamość, jak i władze spółki MZK w Zamościu podejmą niezbędne działania celem uruchomienia projektu.

Skany pism zamieszkamy poniżej

 

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *