Program pn. „Misja Skarb” w Zamościu

W związku z realizacją programu pn. „Misja Skarb”, który w sobotę (06.06) będzie nagrywać w Zamościu telewizja Fokus TV, informujemy, że przez cały dzień parking na Placu Wolności będzie wyłączony z użytkowania. Prosimy o korzystanie z miejsc parkingowych w innych lokalizacjach. Za utrudnienia przepraszamy.

Autorska produkcja FOKUS TV. Prawdziwa gratka dla ciekawych świata, fanów historii i mocnych wrażeń! Serial dokumentalny w nowoczesnej oprawie wizualnej, prezentować będzie trudy szukania skarbów w zabawnej atmosferze, tworzonej przez bohaterów. Dodatkowo użycie najnowocześniejszego sprzętu zaspokoi ciekawość fanów technologii.

Bohaterami serialu “Misja Skarb” jest trio poszukiwaczy – prawdziwych pasjonatów historii i niekończącej się eksploracji. Charyzmatyczni bohaterowie serialu znajdą coś nawet tam, gdzie inni tropiciele odpuścili. Tak było już podczas kręcenia „Misji Skarb”, kiedy Killer, Prospektor i Mario odkryli historyczne znaleziska. Poszukiwacze natrafili na ślad rzymskiego cmentarzyska w województwie świętokrzyskim. Wojewódzki Konserwator Zabytków w Kielcach potwierdził autentyczność spektakularnych i – co ważne – legalnie odkrytych znalezisk.

Fotografia tytułowa Focus TV

Advertisements

One thought on “Program pn. „Misja Skarb” w Zamościu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *