Program Czyste Powietrze – Ostrzeżenie dla beneficjentów

Jeśli jesteś wnioskodawcą lub beneficjentem dotacji z programu Czyste Powietrze- bądź czujny i rozważny w wyborze dostawcy i firmy instalacyjnej zajmującej się wymianą źródła ciepła – ostrzega Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

Resort zaleca, by wybierać tylko sprawdzonych wykonawców i dokładnie analizować oferty składane przez akwizytorów. Należy pamiętać, że dotacja z programu „Czyste Powietrze” przysługuje wnioskodawcy, a nie wykonawcy. Instalowanie nowego urządzenia grzewczego jest skuteczne tylko w ocieplonym domu.

W Urzędzie Miasta Zamość przy ul. Partyzantów 10 działa Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze”, gdzie można zasięgnąć informacji na temat programu, złożyć wniosek o dofinansowanie, a także uzyskać pomoc przy jego wypełnieniu i rozliczaniu przyznanego dofinansowania. Punkt jest czynny w każdy wtorek w godzinach od 10:00 do 16:00 i czwartek w godzinach od 8:00 do 13:00.  Szczegółowe informacje na temat Programu „Czyste Powietrze” można znaleźć na stronie internetowej www.czystepowietrze.gov.pl lub na stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie www.wfos.lublin.pl

/UM Zamość

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *