Poszukujemy sprawcy włamania. Czy ktoś rozpoznaje mężczyznę na zdjęciach?

Zamojscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło w październiku w sklepie spożywczym przy ul. Stefana Okrzei w Zamościu. Podejrzany ze sklepowego sejfu zabrał ponad 6500 zł. Publikujemy wizerunki mężczyzny, którzy dokonał włamania i prosimy o pomoc w ustaleniu jego danych.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zamojskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku mężczyzny, który włamał się do sklepowego sejfu skąd zabrał pieniądze. Przestępstwa dokonał 11 października w godzinach popołudniowych w sklepie spożywczym znajdującym się na ulicy Stefana Okrzei w Zamościu.

Mężczyzna wszedł do sklepu i wykorzystując nieuwagę personelu poszedł do pomieszczenia biurowego. Następnie otworzył drzwi znajdującego się tam sejfu. Z jego wnętrza zabrał pieniądze. W sejfie przechowywane były również portfele pracowników sklepu. Złodziej zabrał także pieniądze znajdujące się w tych portfelach. Wartość start pokrzywdzeni oszacowali na łączną kwotę ponad 6500 złotych.

Policjanci zabezpieczyli monitoring. Wynika z niego, że kradzieży dokonał mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Ma on ciemne krótkie włosy, jest średniej budowy ciała. Ubrany był wtedy w granatowy dres i miał ze sobą plecak w szarym kolorze.

Prosimy o pomoc w ustaleniu jego danych personalnych lub w zlokalizowaniu miejsca jego zamieszkania. Informacje, dzięki którym mężczyzna odpowie za włamanie i kradzież pieniędzy, można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu dzwoniąc pod numer telefonu 47 81 514 22 (od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30) lub całodobowo 47 81 519 00. W tej sprawie można zgłosić się również osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Zamościu przy ulicy Wyszyńskiego 2 lub napisać maila na adres: kmp.zamosc@lu.policja.gov.pl.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *