Turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Dyrektor OSiR w Zamościu

Dzisiaj {25.01.2020r) w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Królowej Jadwigi 8 Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się III Turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Dyrektora OSiR w Zamościu.

Ostoja Skierbieszów zwycięzcą Turnieju

Za nami III Edycja Turnieju o Puchar Dyrektora OSiR w Zamościu. W finale drużyna Ostoji Skierbieszów pokonała Renesans po serii rzutów karnych 3:2

W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się drużyna SiemaKozy, która pewnie pokonała FC Sitaniec 5:1.
Najlepszym zawodnikiem Turnieju wybrany został Mateusz Wróbel (siemaKozy), królem strzelców z 8 strzelonymi bramkami zostali ex aequo Przemysław Gałka (Renesans) i Łukasz Markiewicz (Renesans), za najlepszego bramkarza uznano Jakuba Sawickiego (FC Sitaniec)

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu OSiR Zamość