Policjanci z Zamościa na podium V Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym

Monika Mazur policjantka z Zamościa podczas V Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym zdobyła pierwsze miejsce i tytuł Mistrzyni. Miejsce na podium wywalczył także Radosław Wasilewski policjant z Komisariatu w Szczebrzeszynie. Zawody odbyły się w minioną niedzielę w Warce pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu inspektora Waldemara Wołowca.

W minioną niedzielę w Warce odbyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. Organizatorem kolarskich zmagań było Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów oraz Policja. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu inspektor Waldemar Wołowiec.

Wśród uczestników wyścigu byli funkcjonariusze różnych służb z całej Polski. Na linii startu stanęło 56 reprezentantów Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Więziennej. Do pokonania zawodnicy mieli 66-kilometrową trasę ze startem i metą w Warce.

Tradycyjnie już w kolarskich zmaganiach wzięli również udział policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu – Monika Mazur oraz Radosław Wasilewski. Monika Mazur do mety dojechała z notą dającą jej pierwsze miejsca na podium i tytuł Mistrzyni Polski Służb Mundurowych w kategorii kobiet. Miejsce na podium zdobył także Radosław Wasilewski. Był trzeci w kategorii wiekowej M3.

Monice i Radkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych kolarskich sukcesów.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *