Orszak Trzech Króli w Zamościu – biogram, KRÓL KACPER VII

Przed nami VII Orszak Trzech Króli w Zamościu. Prezentujemy biogramy głównych postaci oraz najważniejsze informacje! Dzisiaj biogram, KRÓL KACPER VII – Szymon Trytek

Ruszamy z VII edycją Orszaku Trzech Króli w Zamościu!

Z uwagi na wprowadzenie kwarantanny narodowej Orszak zostanie podzielony niejako na 3 części i ufam, że będzie bardzo radosny i bardzo potrzebny. Zupełnie inaczej będzie technicznie zorganizowany. W poprzednich latach w obiegu był już plakat ze szczegółami, z uwagi na “nową” organizację prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

KRÓL KACPER VII – Szymon Trytek
Urodzony w Zamościu. Najstarszy z trojga rodzeństwa. Lektor w parafii pod wezwaniem Świętej Bożej Opatrzności zawodnik sekcji podnoszenia ciężarów w Klubie Sportowym „Agros” Zamość.
Mówi: „W dzisiejszym świecie pełnym pośpiechu zapominamy o wielu rzeczach. Niestety skupiając się na osiąganiu kolejnych celów zapominamy o wdzięczności dla Tego który umożliwił nam ich osiągnięcie. Napotykając przeszkody i przeciwności od razy prosimy o ich usunięcie, zamiast zastanowić się czym są spowodowane i co mają nam przekazać. Trzej królowie wybrali się w trudną podróż, ale nie czynili wyrzutów z powodu trudu. Po dotarciu do stajenki byli wdzięczni Bogu, za to że pozwolił im się oglądać. Postarajmy się więcej dziękować i szukać światła nawet w trudnych chwilach.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.