Maria Król odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Maria Król odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski ❤️

W piątek drugiego grudnia Maria Król przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem” w Zamościu uczestniczyła w uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych z okazji przypadającego 3 grudnia Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.

W Pałacu Prezydenckim Maria Król odebrała od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej pana Andrzeja Dudy KRZYŻ KAWALERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI za wybitne zasługi w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy.
W uroczystości w Pałacu Prezydenckim wzięła udział także Pierwsza Dama Agata Kornhauser – Duda. Uhonorowane odznaczeniami państwowymi zostały osoby za wybitne zasługi dla rozwoju i upowszechniania sportu osób niepełnosprawnych, promowanie Polski na arenie międzynarodowej i za wybitne zasługi w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy.
Zachęcamy do obejrzenia pełnego zapisu uroczystości na kanale YouTube kancelarii prezydenta https://www.youtube.com/watch?v=eMRLcrLTBNo
Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *