Majowe awanse UKP Suchowiczteam .

W dniach 17 i 18 maja na stadionie Omegi Stary Zamość odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego LZS w piłce nożnej dziewcząt dla roczników 2007 i mł – Piłkarska Kadra Czeka oraz dla 2009 i mł. – Mała Piłkarska Kadra Czeka, będące eliminacjami powiatowymi Turnieju Ogólnopolskiego .

W obu kategoriach wiekowych Mistrzyniami powiatowymi zostały zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska.
W roczniku 2007 juniorki trenera Wojciecha Suchowicza w finale pokonały SP Wierzbę 13:0 po bramkach zdobytych przez: Roksanę Kozłowską/6/,Jagodę Wróbel/2/,Milenę Skiba/2/,Karolinę Żebura/1/,Aleksandrę Momot/1/,Annę Wołoch/1/. W składzie złotych medalistek zagrały również: Alicja Krępińska,Maja Koza,Patrycja Bronikowska,Oliwia Bzówka,Marta Sierkowska,Aleksandra
Bednarz.

W roczniku 2009 nasze młodziczki w drodze do zwycięstwa , pokonały kolejno : SP Krasnobród 5:0,SP Wierzbę 4:0 i SP Kaczórki 6:1. Na listę strzelczyń wpisały się : Jagoda Mroczek -4 gole, Aleksandra Momot – 3,Oliwia Bzówka-3,Maja Koza-2,Anna Wołoch-1, Alicja Krępińska i najmłodsza w zespole z rocznika 2013 – Nicole Serafin -1.Zwycięski skład uzupełniają – Rozalia Kłos,Barbara Żelechowska,Milena Waga i Natalia Ćwik.
Miejsce drugie zajęły zawodniczki SP Krasnobród, trzecie – SP Wierzba , czwarte dla SP Kaczórki.
Finały wojewódzkie z udziałem obu zespołów UKP Suchowiczteam odbędą się w połowie czerwca.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *