Lubelski Festiwal Nauki ponownie w Zamościu

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu zaprasza uczniów do udziału w zajęciach organizowanych w ramach Lubelskiego Festiwalu Nauki, które odbędą się na terenie uczelni (ul. Zamoyskiego 64 i ul. Szczebrzeska 31).

PWSZ w Zamościu została po raz drugi współorganizatorem Lubelskiego Festiwalu Nauki, który w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Nauka – między tradycją a współczesnością”.

Kadra dydaktyczna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu przygotowała dla uczniów wiele ciekawych projektów z różnych dziedzin nauki, które będą doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobywanej na zajęciach szkolnych, a także pozwolą na poznanie ciekawostek naukowych. W ofercie festiwalowej zamojskiej uczelni znajdują się wykłady, pokazy, a także zajęcia praktyczne.

Aby zgłosić udział uczniów w proponowanych zajęciach, należy zarejestrować szkołę na stronie www.festiwal.lublin.pl i wybrać zajęcia, w których uczniowie chcą uczestniczyć.
Wykaz projektów festiwalowych przygotowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu znajduje się na stronach: www.festiwal.lublin.pl i www.pwszzamosc.pl. Zajęcia odbędą się w dniach 25-29 września.

W razie pytań należy skontaktować się z Działem Promocji PWSZ w Zamościu – tel. 84/ 638 34 44, e-mail: promocja@pwszzamosc.pl

Informuje Ewa Kołtun.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *