Konkurs wokalny “Śpiewaj z Zamojszczyzną”

Zamojski Dom Kultury serdecznie zaprasza dzieci i młodzież uzdolnioną wokalnie do udziału w konkursie wokalnym “Śpiewaj z Zamojszczyzną”

Regulamin konkursu:

* Pierwsza opcja konkursowa – nagraj video wykonania znanej i lubianej piosenki ludowej „W moim ogródeczku” (jak video pokazowe)

* Druga opcja konkursowa dla utalentowanych wszechstronnie – napisz własny tekst o tematyce wiosennej do melodii piosenki „W moim ogródeczku” i jak wyżej nagraj video z wykonaniem utworu.

* Do nagrania video należy wykorzystać podkład muzyczny umieszczony w komentarzu pod postem konkursowym na fb/ @Zamojski Dom Kultury (wersja audio do pobrania na www.zdk.zamosc.pl).

* W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w przedziale wiekowym 6 – 18 lat.

* Wykonanie należy przesyłać korzystając z www.wetransfer.com  na adres marketing@zdk.zamosc.pl

* Na nagrania czekamy do 30 kwietnia 2020 roku.

* W treści wiadomości należy podać dane osobowe wykonawcy (imię, nazwisko, wiek).

* Przesłanie konkursowego video jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację nagrania i danych osobowych wykonawcy.

* Laureaci konkursu wystąpią podczas koncertu Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” z towarzyszeniem kapeli ludowej (termin podamy jak sytuacja w kraju się ustabilizuje i koncert będzie możliwy do zrealizowania).

Na grafice 9-letnia Natalka Lachowska z Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, która na fb/ @Zamojski Dom Kultury prezentuje piosenkę konkursową

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *