Konkurs Plastyczny „Mój Nauczyciel i jego praca”

zycie_zamoscia_artykul2-300x169Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu już po raz VII organizuje Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój Nauczyciel i jego praca – na lekcjach WF” pod Patronatem Pana Jana Wojciecha Matwiejczuka – Przewodniczącego Rady Miasta Zamość.

Głównym celem konkursu skierowanego do dzieci i młodzieży naszego województwa jest ukazanie ważnej roli nauczyciela, promocja pracy nauczyciela i wychowawcy oraz zwrócenie uwagi na jej znaczenie w życiu naszego społeczeństwa a także promowanie aktywności fizycznej, jako najlepszego sposobu kształtowania zdrowia i spędzania wolnego czasu.

Prace wykonane zgodnie z wymogami regulaminu należy przekazać lub przesłać
w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dotarcie przesyłki do dnia 11.10.2015 r. na adres: Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego, 22-400 Zamość, ul. Kamienna 20 z dopiskiem –  „Mój Nauczyciel”.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej MDK:
http://mdk.zam.pl/G-CMS/front/1/aktualnosci/konkurs_plastyczny_moj_nauczyciel_i_jego_praca_

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjum , placówek wychowania pozaszkolnego oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, a także innych ośrodków zajmujących się edukacją i wychowaniem dzieci z niepełnosprawnościami z województwa lubelskiego do wzięcia udziału w konkursie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *