Koncert WOŚP w ZDK

Zamojski Dom Kultury zaprasza wszystkich ludzi dobrego serca do Zamojskiego Domu Kultury 12 stycznia (niedziela) na koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy połączony z licytacjami.

W tym roku pieniądze zbierane będą na zakup sprzętu ratującego życie i zdrowie noworodków oraz niemowląt. Warto dodać, że większość zebranych w ubiegłym roku w Zamościu środków czyli ok. 200 000 złotych trafiło do zamojskiego Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II.

W ramach atrakcji – licytacji od 15.00 spod Zamojskiego Domu Kultury będzie można wyruszyć na przejażdżkę po mieście Fiatem 126P (anonimowy fundator), VW Golfem Mkl z 1979 i usportowionym Peugeot 306 z (fundator-Darkuss Garage).


Od 15.00 czynna też będzie kawiarenka z domowymi ciastami robionym przez Wolontariuszy, swojskim świeżutkim chlebem ze smalcem i ogórkiem kiszonym – dary od Pani Wiceprezydent Miasta Zamość Małgorzaty Bzówki, napojami ciepłymi i zimnymi ufundowanymi przez Hurtownię Mars i Hurtownię Eurocash.

O 16.00 rozpocznie się koncert z licytacjami.
Wystąpią Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna, Szkoła Muzyczna Yamaha, zespół Raptis i zespół wokalno-instrumentalny z Młodzieżowego Domu Kultury oraz zespół taneczny SABAT z Gminy Zamość.

W holu ZDK, w godzinach 15.00 – 18.00 będzie również działał Kiermasz z Serduszkiem.
Będzie w nim można zdobyć cenne  rzeczy, które nie znajdą swojego właściciela podczas sobotnich licytacji w Galerii Twierdza.

Cały dochód z kawiarenki, przejażdżek, kiermaszu i licytacji trafi do puszek WOŚP.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *