Kolejne debaty kandydatów na urząd Prezydenta Miasta Zamość

Już w przyszłym tygodniu (15 i 17 października) kandydaci na stanowisko głowy miasta zmierzą się w dwóch debatach tematycznych.

Pierwszą z nich organizuje Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa. W sali 121 budynku przy ul. Zamoyskiego 64 już w najbliższy poniedziałek (15 października) w godz. 11:30- 13:30 słowny bój stoczą Sławomir Ćwik, Marta Pfeifer, Jarosław Sachajko oraz obecnie urzędujący prezydent Andrzej Wnuk. Tematami debaty będą m. in. zagadnienia takie jak: Zamość dziś; koncepcje rozwoju Zamościa oraz wizje akademickiego Zamościa. Moderatorem debaty będzie prof. dr hab. Henryk Chałupczak, dyrektor Instytutu Nauk Społecznych PWSZ w Zamościu.

Natomiast 17 października o godz. 17:00 debatę kandydatów organizuje w swojej siedzibie przy ul. Peowiaków 6A Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem’ w Zamościu. Jej głównym tematem będzie sytuacja osób z niepełnosprawnościami i inne zagadnienia polityki społecznej.

Do udziału w debacie „Krok za Korkiem” zaprasza środowiska osób z niepełnosprawnościami w tym organizacje pozarządowe. Ze względów technicznych, osoby/organizacje chcące wziąć udział w debacie proszone są o potwierdzenie udziału do poniedziałku, 15 października telefonicznie (84 627 14 38) lub droga elektroniczną na adres e-mail: biuro@spdn.pl.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *