Gmina Łabunie zaprasza na energetyczne Dożynki

Dlaczego energetyczne? Wiele atrakcji, dużo muzyki, pyszności a scena ani przez chwilę nie będzie pusta! Występ zespołu Sonic, Wieczór Kabaretowy, pokaz karate i pokaz zumby, dyskoteka pod gwiazdami z Dj Pex-em, pokazy kulinarne, porady kosmetyczne, bezpłatne badania wzroku, kiermasz nietuzinkowego rękodzieła, hit atrakcji: kule wipeout i wiele innych. Tak energetycznie będzie na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Łabuniach, które odbędą się w niedzielę, 1 września na boisku sportowym w Łabuniach.

Zapraszamy mieszkańców gminy, mieszkańców sąsiednich gmin a także turystów przebywających na urlopie na Zamojszczyźnie. Udostepniajcie na swoich fb profilach plakat z programem imprezy i zapraszajcie innych na energetyczne dożynki w Łabuniach. Szczegóły na plakacie

Dożynki rozpoczną się o godz. 14.00 od polowej Mszy św. Potem będą wręczone odznaki „Zasłużony dla rolnictwa” oraz nagrody za wieńce dożynkowe. Po części oficjalnej zapraszamy na energetyczne występy folk i disco w wykonaniu lokalnych artystów. Potem czekają na Państwa pokazy karate i zumby, a o 17:30 występ zespołu Sonic z Hrubieszowa, który zajął III miejsce w talent show Disco Star w PoloTV. Po uczcie muzycznej będzie czas na dużą dawkę dobrego humoru. Zaprezentuje się kabaret Szara Eminencja z Werbkowic i Duet Sołtysów. Po chwilowym odpoczynku i zebraniu energii startujemy z dyskoteką. Taneczne hity disco zaserwuje znany wszystkim w regionie Dj Pex. Dożynki w Łabuniach potrwają do północy.

To nie wszystko – dla najmłodszych przygotowaliśmy 5 atrakcji w ramach dmuchanego placu zabaw, w tym nowość, która już stała się hitem: to kule wipeout. Ta ostatnia atrakcja dedykowana jest zarówno dzieciom jak i dorosłym. To mega urządzenie o wymiarach 16×6 metrów, na którym umiejscowione są ogromne kule, po których można „chodzić”. Do tego animator, który będzie odganiać od najmłodszych nudę. Ponadto na dzieci czekać będą mega długie żelki, zabawki i gadżety ledowe.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA STOISKA, A NA NICH SAME SKARBY: kulinarne, gdzie jak zwykle pyszności i te słodkie i te koszerne przygotują Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Łabunie. Będzie też Słodka Kawiarenka.

Na specjalnym stoisku z produktami, m.in. pojemnikami hermetycznymi Tupperware (w których np. jagody wytrzymują 3 tygodnie) i ze sprzętem kuchennym (jak sprzęt do krojenia sałatki warzywnej w kilka minut) będą prezentowane nie tylko te produkty, ale zaplanowano również pokazy kulinarne. Na tym stoisku do zgarnięcia gadżety.

Na stoisku kosmetycznym Oriflame będą porady kosmetyczne oraz upominki.

Będzie również stoisko medyczne – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Joloko w Zamościu zaprosi Państwa na bezpłatne badania wzroku, będą oprawki do okularów a także porady medyczne.

Miłośnikom rękodzieła polecamy dwa stoiska: Pani Bożeny Zakrzewskiej z Łabuniek Pierwszych, która tworzy nietuzinkowe anioły, skrzynki w stylu schabby i rustykalnym oraz łapacze snów. Drugie stoisko rękodzieła będzie prezentowane przez podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu. Tu prezentowane będą obrazy, wisiorki itp.

Na swoje stoisko zaprasza już teraz Pasieka Wierzbie z miodami oraz łabuńska biblioteka nie tylko z książkami.

Będą również stoiska: TUW, PBS, GTnet a także Zespołu Doradztwa Rolniczego z wystawą płodów rolnych i Wojskowego Koła Łowieckiego „Świt” w Zamościu.

Już teraz gorąco zapraszamy wszystkich chętnych na Dożynki w Łabuniach. WIDZIMY SIĘ 1 WRZEŚNIA O 14.00 NA BOISKU SPORTOWYM W ŁABUNIACH.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *