Gala Najlepszych 2018

W środę, 20 czerwca, w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy i olimpiady roku szkolnego 2017/2018. Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk wraz z Zastępcą Andrzejem Zastąpiło oraz Przewodniczącym Rady Miasta Zamość Janem Wojciechem Matwiejczukiem, wręczyli Nagrody Prezydenta Miasta Zamość (książki i dyplomy) uczniom z zamojskich szkół i placówek.

Za szczególne osiągnięcia w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach artystycznych, uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz szczególne osiągnięcia w ogólnopolskich i międzynarodowych olimpiadach przedmiotowych zostało nagrodzonych 127 uczniów.

Jedna z uczennic, wielokrotna laureatka olimpiad ogólnopolskich, otrzymała statuetkę „Optimus Optimorum 2018” (Najlepszy z Najlepszych).

Prezydent wyróżnił także 65 nauczycieli, którzy z ogromnym zaangażowaniem wspierali swoich uczniów wiedzą i doświadczeniem przyczyniając się do ich sukcesu.

W uroczystości uczestniczyli: radni Rady Miasta Zamość, dyrektorzy i nauczyciele zamojskich szkół i placówek a także rodziny nagrodzonych uczniów.

( inf. i fot.: UM Zamość)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.