Czy Zamość zostanie ponownie Świetlną Stolicą Polski?

Zamość ponownie wystartował w konkursie „Świeć się z Energą”. Czy z nowymi iluminacjami na Rynku Wielkim uda nam się zdobyć, tak jak roku temu, tytuł Świetlnej Stolicy Polski i wywalczyć sprzęt agd dla potrzebujących?

To już 9. edycja tego konkursu. W poprzedniej, dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców, stowarzyszeń, organizacji i lokalnych mediów na nasze iluminacje zagłosowało najwięcej internautów, co pozwoliło nam pokonać w obu etapach (wojewódzkim i ogólnopolskim) blisko 100 rywali. Dzięki temu 34 potrzebujące rodziny z terenu miasta dostały od sponsora konkursu, Grupy Energa, sprzęt agd o łącznej wartości 50 tys. zł.

W tym roku na Rynku Wielkim stanął Ogród Wyobraźni, stworzony z 200 tys. lampek. Organizowane codziennie od godz. 16 do 21 (co pół godziny) pokazy przyciągają tłumy Zamościan i przyjezdnych, dlatego Zamość ponownie zgłosił się do konkursu na najpiękniej oświetlone miasto.

Ruszyło głosowanie w Plebiscycie Miast 9. edycji akcji „Świeć się z Energą”. Na Lubelszczyźnie rywalizują Kraśnik, Lublin, Puławy i Zamość..Do końca pierwszego etapu zostało 19 dni i nic jeszcze nie jest przesądzone.

Wystartowało głosowanie w regionalnym etapie „Świeć się z Energą”. Głosy oddawać można codziennie do 2 stycznia 2018 r. Każde z 16 miast – zwycięzców wojewódzkich – otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł z przeznaczeniem na cele dobroczynne i zakwalifikuje się do wielkiego finału ogólnopolskiego. Rywalizacja w drugim etapie plebiscytu, obok zmagań o tytuł „Świetlnej stolicy Polski”, toczyć się będzie także o dodatkową nagrodę charytatywną o wartości 40 000 zł. Wygrana to dla miasta to również doskonała okazja do promowania się w całym kraju. Głosować można za pośrednictwem strony internetowej http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast/lubelskie/zamosc/222

Zachęcamy do głosowania, nie potrzeba podawać swoich danych(maila) aby zagłosować,wystarczy tylko kliknąć głosuję . Głosować można raz dziennie. Zapraszajcie swoich bliskich, przyjaciół i znajomych również na fb. Redakcja zyciezamoscia.pl

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *