Castorama Zamość pomaga meblować Rodzinny Dom

Przez 28 lat  wychowankowie  Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu  stali się dorosłymi ludźmi. Z powodu ich ciężkiej niepełnosprawności  nadal potrzebują wsparcia w postaci terapii, rehabilitacji, opieki, zwłaszcza, że ich rodzice w nieunikniony sposób starzeją się i ..odchodzą.
Dziś nie ma dla nich godnej przyszłości. Aby im pomóc i  być  z nimi solidarnym w ich dramatycznie trudnej sytuacji trzeba wspólnie zbudować dla nich RODZINNY DOM.Tak wygląda „Rodzinny Dom”. Na zewnątrz już skończony. Trwają jeszcze prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

Ten projekt może być realizowany dzięki darczyńcom! Z całego serca dziękujemy wszystkim .

Castorama Zamość w lutym br wsparła zamojskie Stowarzyszenie Pomocy dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem”.  Sklep przekazał ciężarówkę mebli, a konkretnie 3 nowe zestawy mebli kuchennych, które będą służyć podopiecznym w nowym kompleksie terapeutyczno-opiekuńczym dla osób dorosłych z niepełnosprawnościami.

Projekt “Pogranicze równych szans” realizowany jest w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2014-2020 przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu i Громадська організація «Товариство дітей-інвалідів батьків та їх друзів «Зоря надії»» УКРАЇНАDzisiaj tzn.6 października rozpoczął się ich montaż.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *