XXIII Piknik Rodzinny nad Łabuńką

W niedzielę 25 sierpnia, na terenach rekreacyjnych nad rzeką Łabuńką odbył się XXIII Piknik Rodzinny, którego organizatorem była Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego.

Impreza co roku cieszy się coraz większym powodzeniem i przyciąga wielu uczestników, nie tylko spośród mieszkańców spółdzielczych osiedli, ale również innych zamojskich osiedli. Zamościan i gości do udziału w zabawie zachęciła piękna słoneczna pogoda oraz ciekawy, urozmaicony i  dostosowany do różnych grup wiekowych program.
Piknik rozpoczął się blokiem imprez dla najmłodszych. Dużą atrakcją dla dzieci była wspólna zabawa pod okiem animatora. W grach zespołowych i konkursach z nagrodami uczestniczyli także rodzice, z zaangażowaniem wspierający swoje pociechy. Atrakcją dla najmłodszych były dmuchane zjeżdżalnie, do której stały długie kolejki.
Kolejnym punktem programu były występy artystyczne. Jako pierwsi swoje zdolności wokalne zaprezentowali Finaliści Konkursu wokalno-muzycznego „ Śpiewogranie w Ekonomiku” ze szkoły, a także chór Klubu Seniora „U Waleriana”.
Wyczekiwanym przez mieszkańców osiedla wydarzeniem pikniku było ogłoszenie wyników corocznego konkursu na „Najładniejszy balkon i ogródek przyblokowy”. Zgodnie z tradycją zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe „UNIQA”.
Późnym popołudniem na scenie pojawił się zespół COCO JAMBO, w skład którego wchodzą muzycy z naszego miasta. Niezapomnianą atrakcją tegorocznego pikniku był kabaret Leopolis ze Lwowa. Nie zabrakło również pokazów klaunady, cyrkowych występów zapierających dech w piersiach, piosenek, a przede wszystkim dużo humoru i dobrej zabawy.
Główną gwiazdą wieczoru XXIII Pikniku Rodzinnego był rockandrollowy zespół muzyczny „BACKBEAT” z Lublina. Przy dźwiękach dobrej muzyki publiczność bawiła się doskonale. Uwieńczeniem zabawy był prezentowany po raz pierwszy na pikniku pokaz laserowy. Światło i dźwięk połączone w jedną spójną całość w specjalnie do tego celu wytworzonej „mgle” stworzyły niezapomniane widowisko.
Impreza, prowadzona przez Katarzynę Figurę, odbyła się dzięki życzliwości i zaangażowaniu wielu sponsorów, którzy przekazali swoje środki finansowe i rzeczowe. Wszystkim Sponsorom składamy serdeczne podziękowania.

info i foto SM.Jerzy K.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *