Spotkanie autorskie z Moniką Rebizant-Siwiło w ramach Zamojskich Spotkań z Fantastyką – 19-21.09.2014 r.

zszefdataKolejnym gościem specjalnym na 12. ZSzeFie będzie Monika Rebizant Siwiło, autorka m.in wydanej w tym roku książki “Wrzosowiska”.

Krótki opis książki znajdziecie poniżej, a my już teraz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu autorskim, a także, rzecz jasna, do zapoznania się z magiczną historią “Wrzosowisk”.

Położone w pięknej scenerii dzikiej przyrody Wrzosowiska to miejscowość urokliwa, choć – podobnie jak Czartowe Pole – owiana tajemnicą.

To właśnie tu, w samym sercu Zamojszczyzny, wśród małych kapliczek oraz licznych pomników pamięci, przy ruinach nadsopockiej papierni, stare rodzinne sekrety wreszcie ujrzą światło dzienne.

Opowieści o klątwie, wydarzeniach ostatniej wojny i tych sprzed wieków splatają się z życiem bohaterów, tworząc intrygującą, okraszoną odrobinę magii, sagę rodu wiedźm z Wrzosowisk. W miarę jak odkrywane są kolejne karty rodzinnych historii, pojawiają się nowe znaki zapytania i niespodzianki.

Więcej o autorce i o samych “Wrzosowiskach” możecie dowiedzieć się ze strony internetowej http://www.rebizantsiwilo.hekko24.pl

Więcej informacji o Zamojskich Spotkaniach z Fantastyką znaleźć można na stronie internetowej: http://konwent.zskcs.info/

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *