Nowi wiceprezydenci w Zamościu – 12.12.2014 r.

12 grudnia odbyła się konferencja prasowa, na której prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk, przedstawił nowych wiceprezydentów miasta.  A zostali nimi: Magdalena Dołgan oraz Andrzej Zastąpiło.

Magdalena Dołgan jest adwokatem, z kolei Andrzej Zastąpiło to były wicedyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu. W swojej przemowie prezydent Andrzej Wnuk uzasadniał swoją decyzję potrzebą posiadania wsparcia i pomocy osób zaufanych. Poinformował również, że poszczególne kompetencje już zostały podzielone i każda z osób otrzymała własny zakres wydziałów i spółek, nad którymi będzie prowadzić nadzór.

Magdalena Dołgan będzie odpowiedzialna za sprawy prawne oraz administracyjne Zamościa, natomiast kompetencje Andrzeja Zastąpiły będą obejmować kulturę, sport i turystykę.

12 grudnia jest pierwszym dniem, w którym Magdalena Dołgan i Andrzej Zastąpiło pełnią swoje nowe funkcje państwowe.

—-
Magdalena Dołgan – absolwentka prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Następnie zajmowała się prowadzeniem własnej kancelarii adwokackiej.

Andrzej Zastąpiło – były wicedyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu i dyrektor wydziału kształcenia w Kuratorium Oświaty (do 2000 roku). Karierę zawodową rozpoczynał w Szkole Podstawowej nr 9 w Zamościu.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją konferencji.

Redakcja: Monika Mikołajewicz
Fotorelacja: Janek Cios

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *