Mistrzostwa Województwa Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

W hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu 28.10.2016 odbyły się Mistrzostwa Województwa Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział 8 drużyn (wyłonionych w trakcie eliminacji) z terenu województwa.

Po zaciętych sportowych bojach ostatecznie finałowy mecz wygrała drużyna KM PSP Zamość pokonując byłego mistrza KP PSP z Hrubieszowa 4 – 0 , trzecie miejsce zdobyła drużyna KP Krasnystaw, zaś czwarte miejsce zdobyła drużyna KP RYKI.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Zbigniew Gruza KP PSP Ryki, najlepszy bramkarz Łukasz Sowa KM PSP Zamość. Królem strzelców turnieju został Michał Grula KM PSP Zamość.

Puchary i dyplomy zawodnikom wręczali st. bryg. Piotr ZMARZ KW PSP Lublin, Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk  oraz Komendant Miejski PSP – bryg. mgr inż. Jacek SOBCZYŃSKI

Reprezentację Komendy Miejskiej PSP w Zamościu stanowili: Tomasz Burcon – kierownik reprezentacji, Łukasz Burdzy – trener, Łukasz Sowa – bramkarz oraz Przemysław Ilczuk, Błażej Omański, Bartłomiej Omański, Marek Teliga, Michał Grula, Marcin Bździuch, Bartłomiej Bryk, Paweł Wachowicz.