KUCHENNE EWOLUCJE w obiektywie Witolda Miąsika

W kawiarni Mazagran o godz.17.00 odbyło się otwarcie wystawy Witolda Miąsika,, KUCHENNE EWOLUCJE” członka Zamojskiej Grupy Fotograficzne działającej przy ZDKj. Jak sam autor powiedział sam zamysł do zrobienia takich zdjęć był inny ale po czasie zauważył,że interpretacja tego co nas otacza w kuchni może być różna, zapewne ogranicza nas tylko wyobraźnia jak możemy interpretować te zdjęcia ale każdy ma prawo do tego. Autor zachęca nas do takich eksperymentów i do wspaniałej zabawy.

Zamojska Grupa Fotograficzna – Grupa Twórcza to grupa ludzi, których połączyły dwie rzeczy: zainteresowanie fotografią oraz mieszkanie w tak pięknym mieście jakim jest Zamość.
ZGF GT jest kontynuatorką działań „ Zamojskiej Grupy Fotografików” , powstałej w 1976 roku przy Wojewódzkim Domu Kultury w Zamościu. Grupa działa w ramach stowarzyszenia „ Kultura dla Zamościa. Siedzibą grupy jest Zamojski Dom Kultury. ZGF GT jest członkiem zbiorowym Fotoklubu RP Stowarzyszenie Twórców.

Serdecznie zapraszamy

KUCHENNE EWOLUCJE

Otwarcie wystawy Kuchenne Ewolucje Witolda Miąsika członka Zamojskiej Grupy Fotograficznej działającej przy Zamojskim Domu Kultury w kawiarni Mazagran.

Opublikowany przez Życie Zamościa 20 kwietnia 2018

Advertisements

One thought on “KUCHENNE EWOLUCJE w obiektywie Witolda Miąsika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *