Kinetyka w bursztynie – wystawa fotografii Mirosława Kercza w GF Stylowy

W Galerii Fotografii Stylowy 12 marca 2016r. o godz. 17.00 odbył się wernisaż wystawy fotografii pt. “Kinetyka w bursztynie”  Mirosława Kercza.

Wystawa „Kinetyka w bursztynie” przedstawia zdjęcia z kilku przedstawień teatralnych. Fotografie te, prezentują emocje poprzez ciałaaktorów, ukazując magię, zwiewność i ulotność chwil w tańcu w taki sposób, że widz może się poczuć ich faktycznych uczestnikiem. Taniec i ruch uwiecznione w kadrze, wydają się jakby zastygły w bursztynie. Wystawę polecamy szczególnie tym z Państwa, którzy kochają teatr i taniec.

Mirosław Kercz jest wieloletnim aktywnym członkiem Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku . Autor wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych m.in. „Kartoteka”, „Teatr w obiektywie”, oraz licznych wystaw organizowanych w ramach cyklicznej imprezy „Różewicz Open Festiwal” w Radomsku.

Jako miłośnik teatru i uczestnik wielu imprez teatralnych, nie tylko dokumentuje te wydarzenia artystyczne, ale także na swoich fotografiach oddaje wiernie klimat, emocje, grę świateł. Zainteresuje się również fotografią studyjną, w tym szczególnie fotografią aktu artystycznego, pokazując piękno ludzkiego ciała min. na wystawie “Nietakt”.

Fotorelacja Janek Cios , Mirosław Chmiel 

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *