Juwenalia PWSZ Finał – koncert CLEO

12 maja 2017 na Rynku Wielkim odbył się  o godz.18.00 wielki  finał tegorocznych Juwenaliów PWSZ w Zamościu. Licznie przybyła publiczność zapewne była ciekawa jaki będzie koncert CLEO. Piękna wokalistka, piękne dziewczyny i koncert wspaniały.

CLEO – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTub i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej.
Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop. Zaczęło się od dziecięcej fascynacji wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.
Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel “MY SŁOWIANIE” który stał się jednym z największych hitów radiowych. Wydana rok później płyta HIPER/CHIMERA która wyprodukował Donatan uzyskała status podwójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profil facebookowy zgromadził ponad 1 440 000 fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono ponad 150 milionów razy. Obecnie Cleo pracuje nad solowym albumem który ma ukazać się w roku 2016.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *