Szkoła językowa Bacalarus – czyli szkoła, którą warto poznać

Znajomość języków obcych to w obecnych czasach niezwykle przydatna umiejętność, która znajduje zastosowanie zarówno w pracy i szkole jak i w wielu sytuacjach dnia codziennego. Pozwala ona znaleźć dobrą pracę, swobodnie podróżować i komunikować się z obcokrajowcami oraz umożliwia korzystanie z wszelkich środków medialnych bez potrzeby poszukiwania tłumaczenia. Nauka języka obcego nigdy nie jest bezproblemowa i wymaga odrobinę chęci oraz samozaparcia. Połowa sukcesu to dobra szkoła językowa oferująca zajęcia dostosowane do możliwości oraz umiejętności ucznia. W Zamościu z pomocą wszystkim zainteresowanym przychodzi Szkoła Językowa Bacalarus świadcząca usługi tylko na najwyższym poziomie.

Założona przez Gabrielę i Mariana Manastyrskich w 1996 roku szkoła języków obcych Bacalarus, mieści się w Zamościu przy ul. Jutrzenki 3 (tel: 790 747 373). Jej głównym założeniem, które przyświecało właścicielom było stworzenie nowoczesnego i dobrze wyposażonego miejsca do nauki języków obcych, gdzie pomoc i wsparcie znajdą wszyscy uczniowie, niezależnie od ich wieku i zaawansowania językowego. Szkołą oferuje zajęcia zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym jak i dorosłych chcących podnieść swoje kompetencje językowe.

Bacalarus to placówka, która oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego oraz francuskiego prowadzoną przez wykwalifikowanych lektorów i native speakerów z całego świata. Kursy oferowane przez szkołę pomagają nie tylko poznać wszelkie tajniki języków obcych ale również przygotują i umożliwią zdanie uznanych certyfikatów językowych. Nowoczesne metody dydaktyczne oraz doskonale wyposażone w sprzęt multimedialny sale pozwalają przenieść naukę języka obcego na całkowicie nowy, wysoki poziom przy równoczesnym zachowaniu koleżeńskiej i przyjemnej atmosfery.

Bacalarus – nie tylko standardowe metody nauki języka

Szkoła Bacalarus to nie tylko zajęcia odbywające się w salach lekcyjnych ale i ciekawa oferta bogata w obozy językowe – tak rozbudowana oferta daje uczniom możliwość zagłębienia się w nowym języku i lepsze przyswajanie go, dzięki ciągłemu korzystaniu z niego w sytuacjach codziennych.

Organizowane w siedzibie szkoły półkolonie językowe, przy ul. Jutrzenki 3, to kreatywne zajęcia językowe połączone z zabawą, sportem i elementami artystycznymi dla wszystkich dzieci, które chcą przeżyć niesamowitą przygodę bez konieczności dalszego wyjazdu z daleka od domu rodzinnego. Z kolei kolonie Bacalarusa to intensywna nauka języka w przepięknych nadmorskich warunkach połączona ze zwiedzaniem miejsc okalających bazę wypadową oraz aktywnym wypoczynkiem w przerwie między kolejnymi zajęciami.

Wymiany szkolne

Tym, co jeszcze wyróżnia szkołę Bacalarus na tle innych tego typu placówek to wymiana szkolna pomiędzy uczniami do niej uczęszczającymi, a jedną z najstarszych szkół w Europie, czyli Berthold-Gymnasium we Freiburgu. Więcej o wymianie dowiesz się odwiedzając podaną stronę: https://www.bacalarus.pl/wymiana-szkolna-freiburg – polega ona na corocznych wyjazdach grup uczniów szkół średnich do Niemiec, by tam pogłębiać swoją znajomość języka a przy okazji poznawać kulturę i tradycję tego pięknego kraju.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *