Życzenia Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to czas wielkiej radości !

I nie płynie ona wcale z rodzinnego charakteru tych świąt (bo bardzo często w naszych rodzinach nie jest lekko), ani z pięknej zimowej pogody (bo często jej nie ma).

Źródłem tej radości jest Jezus Chrystus – Bóg, który stał się człowiekiem. Świętujemy narodziny Boga, który tęskni za człowiekiem do tego stopnia, że stał się jednym z nas. Nie musimy się Go bać. Przychodzi, aby udowodnić, że kocha i jest po naszej stronie, dlatego stał się bezbronnym dzieckiem. Ci, którzy Go spotkali doświadczyli radości. Nie boi się przyjść do nas, brudnych i zimnych jak stajnia. Przychodzi, aby zbawić, czyli ratować nas z tego, co nas przerasta i dać życie w pełni, w radości i obfitości, jakiej nie potrafimy sobie nawet wyobrazić. Trzeba go tylko chcieć w swoim życiu. Wtedy Słowo stanie się Ciałem w Tobie. Doświadczysz żywego Boga, który ma moc, aby przyjść ze swoim zbawieniem, bo takie jest Jego imię – „Bóg zbawia”

Takich Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim. Redakcja zyciezamoscia.pl

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *