Zamojska Karta Seniora – lista nowych ofert

Miasto Zamość zaprasza seniorów do korzystania z Zamojskiej Karty Seniora.

Zamojska Karta Seniora jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 60 rok życia i mieszkają na terenie miasta Zamość. Karta jest wydawana bezpłatnie, a jej posiadanie umożliwia osobom starszym korzystanie z szerokiego wachlarza usług. Jest to możliwe dzięki zniżkom stałym lub proponowanym okazjonalnie przez Partnerów Programu.

Karta jest imienna i nie może być odstępowana innym osobom. Karta wydawana jest na wniosek Seniora w terminie do 30 dni od dnia złożenia poprawnie wypełnionego wniosku, złożonego do Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu. Druki wniosku dostępne są w Zamojskim Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu Rynek Wielki 13, ul. Łukasińskiego 2E oraz do pobrania na stronie internetowej www.zamosc.pl

Karta upoważnia seniora do korzystania z systemu zniżek na różnego rodzaju dobra i usługi z zakresu kultury, sportu, rekreacji, nauki i zdrowia. Zniżki będą oferować Partnerzy programu, czyli jednostki organizacyjne Miasta Zamość (np.Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zamojski Dom Kultury) , spółki miejskie, inne jednostki i instytucje publiczne oraz podmioty niepowiązane organizacyjnie z Urzędem Miasta Zamość (czyli np. firmy, sklepy, lekarze itp.)

Partnerem Programu może być każdy przedsiębiorca, instytucja lub placówka. Wysokość ulg, zniżek, rabatów upustów, uprawnień i preferencji przyznawanych przez Partnerów będzie zależeć wyłącznie od ich uznania. Miasto Zamość nie ponosi odpowiedzialności za stosowanie ulg, rabatów i upustów proponowanych posiadaczom Karty przez Partnerów Programu.

Zachęcamy firmy, instytucje itp. by przystępowały do programu Zamojska Karta Seniora, ponieważ dzięki oferowanym zniżkom, zyskają nowych i stałych klientów.
Partnerzy Zamojskiej Karty Seniora zostaną specjalnie oznakowani, jako “Miejsca przyjazne Seniorom”, a ich lista będzie publikowana m.in.na stronie internetowej www.zamosc.pl

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *