Wyremontowano budynek Nowej Bramy Lwowskiej

zycie_zamoscia_artykul2-300x169Zakończył się remont budynku Nowej Bramy Lwowskiej stanowiącej siedzibę Orkiestry Symfonicznej. Ostatnie prace prowadzone były na elewacji wschodniej budynku.

Naprawiono pokrycie dachowe; zrobiono obróbki blacharskie brzegowe z blachy miedzianej oraz uzupełniono i wymieniono rynny i rury spustowe. Naprawiono także  ubytki tynków oraz pomalowano elewacje farbą silikatową zostawiając istniejącą kolorystykę.

Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane „MHZ” s.c. Krzysztof Majdak, Ryszard Harasiuk z Zamościa. Prace budowlane rozpoczęto 6 maja br. i zgłoszono do odbioru 23 czerwca br. Całkowity koszt remontu to 19 028,14 zł brutto.

Źródło: Newsletter Zamościa 05/06/2015

One thought on “Wyremontowano budynek Nowej Bramy Lwowskiej

  • 1 lipca 2015 o 03:12
    Permalink

    Z radością czytam o różnych inicjatywach podejmowanych w moim rodzinnym mieście,o pracach na rzecz Zamościa i jego mieszkańców.Teraz widać,że władze miasta,samorząd i społeczeństwo Zamościa aktywnie pracuje na rzecz naszej małej ojczyzny,nad jej przyszłością.Pomimo,że od lat mieszkam za granicą,całym sercem życzę Wam wszystkiego najlepszego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *