Wyremontowano budynek Nowej Bramy Lwowskiej

zycie_zamoscia_artykul2-300x169Zakończył się remont budynku Nowej Bramy Lwowskiej stanowiącej siedzibę Orkiestry Symfonicznej. Ostatnie prace prowadzone były na elewacji wschodniej budynku.

Naprawiono pokrycie dachowe; zrobiono obróbki blacharskie brzegowe z blachy miedzianej oraz uzupełniono i wymieniono rynny i rury spustowe. Naprawiono także  ubytki tynków oraz pomalowano elewacje farbą silikatową zostawiając istniejącą kolorystykę.

Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane „MHZ” s.c. Krzysztof Majdak, Ryszard Harasiuk z Zamościa. Prace budowlane rozpoczęto 6 maja br. i zgłoszono do odbioru 23 czerwca br. Całkowity koszt remontu to 19 028,14 zł brutto.

Źródło: Newsletter Zamościa 05/06/2015

Advertisements

One thought on “Wyremontowano budynek Nowej Bramy Lwowskiej

  • 1 lipca 2015 o 03:12
    Permalink

    Z radością czytam o różnych inicjatywach podejmowanych w moim rodzinnym mieście,o pracach na rzecz Zamościa i jego mieszkańców.Teraz widać,że władze miasta,samorząd i społeczeństwo Zamościa aktywnie pracuje na rzecz naszej małej ojczyzny,nad jej przyszłością.Pomimo,że od lat mieszkam za granicą,całym sercem życzę Wam wszystkiego najlepszego.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *