Weekend majowy w Muzeum

Majówka w Muzeum to cykl wydarzeń edukacyjno – kulturalnych związanych z obchodami Święta 3 Maja, prowadzonych w oparciu o prezentowane wystawy. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami przygotowanymi przez Muzeum na zbliżający się weekend majowy:

  • W środę 2 maja, o godz. 10.00, z okazji obchodzonego Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej zapraszamy na wykład w czasie którego przedstawiona zostanie historia kształtowania się polskich barw narodowych, flagi narodowej oraz omówione zostaną zasady prawidłowego jej eksponowania. Prowadzący: płk. Marek Kwiecień – Wiceprezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Weksylologicznego.
  • Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja – w czwartek, o godz. 11.00 zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na zajęcia edukacyjne “Polskie Symbole Narodowe”. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja: tel. 606 – 845 – 759, mail: edukacja@muzeumarsenal.pl

W dniach: 28, 29 i 30 kwietnia Muzeum czynne będzie od godziny 9.00 do 16.00. W dniach: 1,2,3 maja Muzeum czynne będzie od godziny 9.00 do 17.00.

Serdecznie zapraszamy

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *