Targi Edukacji w Zamościu

Zadbaj o swoją teraźniejszość i przyszłość to hasło tegorocznych Targów Edukacji.
Wydarzenie, zaplanowane na 8 czerwca 2022 r., organizowane jest wspólnie przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu, Wyższą Szkołę Humanistyczno – Ekonomiczną im. Jana Zamoyskiego w Zamościu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu.

Targi Edukacji mają na celu prezentację oferty edukacyjnej i dorobku zamojskich szkół ponadpodstawowych. Przedsięwzięcie będzie też okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy pomiędzy zamojskimi placówkami oświatowymi.

Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty, lekcje pokazowe, występy uczniów szkół i placówek pozaszkolnych oraz konsultacje z doradcami zawodowymi.
Uczestnicy Targów będą mieli okazję wysłuchać wykładu Pani Marii Sakowicz Dyrektora Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Zamościu pt. Nauka nie kończy się nigdy oraz prezentacji dr Marka Gąski z Towarzystwa Wiedzy Obronnej na temat Zagrożeń
bezpieczeństwa i obronności państwa. Targi Edukacji odbędą się w siedzibie Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Zamościu przy ul Koszary 54. Początek imprezy o godz. 10.00. Wstęp wolny.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *