StyLOVE walentynki w kinie

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na weekend walentynkowy 9-11 lutego 2018. Na ekranach zamojskiego kina: NOWE OBLICZE GREYA – trzecia odsłona serii, która stała się międzynarodowym fenomenem, przyciągając do kin miliony widzów, PLAN B – pełna ciepła i humoru historia o miłości, nadziei i nowych początkach, PODATEK OD MIŁOŚCI – inteligentna i przewrotna komedia romantyczna o tym, ile musimy zapłacić za prawdziwą miłość, NARZECZONY NA NIBY – komedia romantyczna o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie, BLASK – najnowszy film autorki kinowego przeboju „Kwiat wiśni i czerwona fasola”, to romantyczny, ale i spełniony artystycznie japoński melodramat.

Wydarzeniem specjalnym weekendu walentynkowego w kinie będzie transmisja spektakluz nowojorskiej The Metropolitan Opera. W sobotę 10 lutego 2018 o godz. 18:00 na ekranie CKF Stylowy zagości najsłynniejsze dzieło Donizettiego NAPÓJ MIŁOSNY. To jedna z
najczęściej wystawianych oper na świecie, w której można odnaleźć ponadczasowe ludzkie uczucia i emocje.
Bilety na filmy: 2D – 15 zł (ulgowe), 17 zł (normalne), 3D – 17 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), studyjne – 10 zł (ulgowe), 12 zł (normalne).
Opera „Napój miłosny” – 50 zł

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *