Podróżnicy na Rynku Wodnym

14 lipca 2023 r. Książnica Zamojska zaprasza na Rynek Wodny w Zamościu na spotkania poświęcone podróżom i podróżowaniu.

Już od godz. 11.00 rozpoczynamy Big Book Kamp-er! Przyjdź, jeśli chcesz się dowiedzieć czym jest caravaning, kim są polscy kamperowcy i dlaczego warto poznać ich świat.

O godz. 12.00 porozmawiamy z Małgorzatą i Grzegorzem Wilczyńskimi o rodzinnym podróżowaniu kamperem. Czy caravaning to hobby, czy sposób na życie? Czy taki model podróżowania jest dla każdego? Jaki kamper jest dobry dla rodziny, a jaki dla singli? Przyjdź i zadaj swoje pytanie, obejrzyj kampery, poznaj inny sposób podróżowania.

O godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem i instruktorem szybowcowym Józefem Kwaśniakiem, uczestnikiem wypraw wysokogórskich, zdobywcą m.in. Kilimandżaro oraz Kazbeku, a także autorem książki pt. „Podróże marzeń… Po górach i nie tylko”. Podczas spotkania nasz gość opowie o swoich wyprawach do wielu ciekawych, dalekich i egzotycznych zakątków globu oraz wędrówkach po tatrzańskich i bieszczadzkich szlakach.

Organizatorami tego podróżniczego, pełnego atrakcji i ciekawych rozmów, piątkowego dnia są Książnica Zamojska im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu, Polski Caravaning.pl i Camper Majstry. /info Książnica Zamojska

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *