Mistrzostwa Polski Juniorek – informacja

zespół MKS Padwa

Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” informuje, że w dniach 22-24.01.2016 roku w Zamościu rozegrany został Turniej 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorek. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny. Pierwsze miejsce wywalczył zespół KPR Ruch Chorzów a na pozycji drugiej uplasowała się drużyna MKS Padwa Zamość. Trzecie miejsce zajęła drużyna KS Gościbia Sułkowice a miejsce czwarte MKS V LO Rzeszów. Zespoły KPR Ruch Chorzów oraz MKS Padwa Zamość uzyskały awans do dalszych gier.

W dniu 24.01.2016 roku rozegrany został ostatni mecz w Lidze Wojewódzkiej Juniorów MKS Padwa I Zamość – KS Azoty Puławy (39-23). Zespół Padwy zajął pierwsze miejsce w rozgrywkach awansując do 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna MKS Padwa II Zamość. Zespół Padwy II zakwalifikował się do baraży o awans do 1/8 Finału Mistrzostw Polski Juniorów. Turniej barażowy rozegrany zostanie w dniu 31.01.2016 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu od godz. 11:00.

Info.: MKS Padwa Zamość

aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość