Księża naszej Diecezji wygrali mistrzostwo Polski w halowej piłce nożnej

XVI Mistrzostwa Polski księży w futsalu AD 2022 w Bochni przeszły już do historii. Ich zwycięzcą została reprezentacja diecezji zamojsko-lubaczowskiej, drugie miejsce zajęła drużyna diecezji kieleckiej, zaś trzecie miejsce wywalczył gospodarz turnieju – zespół diecezji tarnowskiej.

Tuż za podium uplasowali się księża z archidiecezji częstochowskiej, którzy zdobyli też nagrodę Fair Play. MVP i królem strzelców (9 bramek) został uznany ks. Zbigniew Wojtysek (archidiecezja częstochowska), a najlepszym bramkarzem był ks. Piotr Burdacki (diecezja tarnowska). Ponadto diecezje: zamojsko-lubaczowską, kielecką i tarnowską wyróżniono za udział we wszystkich edycjach tychże mistrzostw.

Księża naszej Diecezji wygrali mistrzostwo Polski w halową piłkę nożną. Po golach ks. Marka 2x i ks. Krzysztofa wygrali w finale 3:2. O tym, że współpraca między proboszczem i wikariuszem ( każdym)😇 dobrze się układa w naszej parafii, również na boisku, świadczy fakt, że ksiądz Marek asystował przy golu ks. Krzysztofa, a ksiądz Krzysztof 2 razy asystował przy golach księdza Marka 😅😁

Jest to nasz 7 złoty medal 🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇 GRATULACJE !!!