Już niebawem „Zamość na okrągło”. Możesz zostać wolontariuszem

To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji w każdej postaci. Podczas tegorocznej edycji imprezy w dniach 10-12 sierpnia nie zbraknie aut, motocykli, terenówek a nawet…kosiarek. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Organek.

Od 10 sierpnia w Zamościu będzie stacjonować także po raz pierwszy miasteczko około 20 Food Trucków, które zlokalizowane będzie pod Pałacem Zamojskich. Tutaj znajdzie się też strefa chilloutu a na naczepie ciężarówki pojawi się wyjątkowa scena na której odbywać się będą koncerty i występy dj’ów.

Tegoroczna trzydniowa impreza odbywać się będzie w następujących godzinach:

10 sierpnia – PIĄTEK 10:00-18:00

11 sierpnia – SOBOTA 10:00 – 22:00

12 sierpnia – NIEDZIELA 10:00 – 22:00

Nie znamy jeszcze szczegółowego programu – opublikujemy go niezwłocznie po tym jak zostanie ustalony. Wiemy natomiast że zaplanowano zawody Strong Man, które 12 sierpnia odbędą się na terenach zielonych za Furtą Wodną (na popularnym “końcu świata”). Ponadto tego samego dnia w godzinach 15 -18 w tym samym miejscu odbędzie się II Zlot Kosiarek Samojezdnych gwarantujący sporo emocji i dobrej zabawy.

 

Tymczasem Urząd Miasta Zamość już szuka wolontariuszy, którzy mogliby pomóc w przygotowaniu i obsłudze wydarzenia. Informacje o naborze znajdziecie TUTAJ

Formularz zgłoszeniowy natomiast, który niezbędny jest do zgłoszenia jest TUTAJ.

 

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *