Awaria sieci ciepłowniczej w Zamościu- grzejniki nadal zimne

Aktualizacja 10.02 godz. 8:30

Jak poinformowała firma Veolia, prace przy usuwaniu awarii sieci ciepłowniczej trwały przez całą noc. Niestety okazało się, że doszło do drugiej awarii na dużej magistrali. Bloki przy ul. Reja i Spadek nie mają ogrzewania. Spółka zaangażowała do pracy firmę zewnętrzną, która szuka drugiego źródła wycieku. Awaria, do której doszło wczoraj przy ul. Kilińskiego jest już usuwana, ciepło dziś powinno trafić do mieszkań.

Godz. 21:00

Główna magistrala od Szopinka do ronda przy kinie jest szczelna. Awaria została zlokalizowana- to okolice ul. Kilińskiego. Ze wstepnych ustaleń wynika, że do czasu jej usunięcia, ogrzewania będzie pozbawionych kilka bloków. Do pozostałych mieszkań ciepło popłynie niebawem. Mieszkańcy mogą dogrzewać się grzejnikami elektrycznymi, PGE jest przygotowane na zwiększenie poboru prądu.

 

Godz. 18:20

Awaria nie objęła północnej części miasta. Zamojski Szpital Niepubliczny do północy dostanie “pełną moc” (Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II ma własną kotłownię). Trwa poszukianie źródła wycieku.

Advertisements

One thought on “Awaria sieci ciepłowniczej w Zamościu- grzejniki nadal zimne

  • 10 lutego 2019 o 07:28
    Permalink

    Niestety ” niebawem ” nie nastąpiło. Godz. 7.30 Słoneczny Stok- grzejniki zimne.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *