Aplikacja Moja Komenda ułatwia kontakt z dzielnicowym

Dzięki aplikacji „Moja Komenda” możemy odnaleźć dzielnicowych zarówno z Zamościa, jak i z terenu naszego powiatu. Możemy sprawdzić jak nazywa się dzielnicowy z danego rejonu, uzyskać pełne dane teleadresowe i połączyć się z nim jednym kliknięciem. Możemy również wysłać wiadomość e-mail. Aplikacja umożliwia także sprawdzenie adresu najbliższej jednostki Policji.

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. W jaki sposób? Wystarczy wpisać własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline, więc użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodatkowo zawiera też jednostki, rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

Warto podkreślić, iż w Policji dla Państwa wygody, wprowadzono zasadę stałego numeru telefonu komórkowego oraz adresu email, który jest „przypisany” do określonego rejonu służbowego, nawet w sytuacji zmiany personalnej na stanowisku dzielnicowego, dane te nie ulegają zmianie.

„Moja Komenda” jest dostępna na telefony z systemem Android. Usługa jest bezpłatna.

starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *