Zamojskie Violinki zakwalifikowały się do casingu jurorskiego programu Mam Talent

13340661_534493853425267_289489137_o

Akademia Rozwoju Talentu Violinki to jedyny w Zamościu ośrodek European Suzuki Association. Akademia prowadzi zajęcia muzyczne skierowane do dzieci już od 6. miesiąca życia.
Zamojskie Violinki zakwalifikowały się do casingu jurorskiego programu Mam Talent i w najbliższy czwartek wyjażdżają na nagrania do Teatru Dramatycznego w Krakowie. Występ będzie wyemitowany jesienią. Opracowanie repertuaru były ogromnym wyzwaniem i mobilizacją to pracy dla dzieci i rodziców.

Metoda Suzuki znana i niezwykle ceniona na całym świecie oprócz nauki gry na instrumencie rozwija dziecko przez muzykę, uczy koncentracji, uwrażliwia na muzykę.
ART Violinki prowadzone jest małżeństwo skrzypków.
Katarzyna Puzio- Senczak – skrzypaczka zamojskiej Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego, Animator Kultury Zamość 2015, autorka programu rytmicznego Pre – Twinkle i książki “Violinkowe śpiewanki”, certyfikowany nauczyciel ESA.
Bartosz Senczak – skrzypek, certyfikowany nauczycie ESA, były muzyk Opery Wrocławskiej, były solista Filharmonii Kaliskiej, obecnie muzyk Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu, kameralista.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *