Program „Czyste Powietrze” również w Powiecie Zamojskim

Dzisiaj (3 grudnia) o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zamościu odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące dotacji na wymianę źródeł ciepła dla właścicieli budynków jednorodzinnych.

Podczas spotkania przedstawiciel Instytutu Rozwiązań Biznesowych przedstawił założenia programu „Czyste Powietrze” wdrażany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Program skierowany jest bezpośrednio do przedsiębiorców prowadzących działalność oraz mieszkańców naszego powiatu będących właścicielami domów jednorodzinnych. W ramach tego programu mieszkańcy mogli uzyskać informacje o dofinansowanie m. in. do nowych źródeł ciepła, wymiany pieców, termomodernizacji budynków jednorodzinnych oraz wymiany okien i drzwi.

Podczas spotkania zainteresowani dowiedzieli się o założeniach programu, warunkach dofinansowania, sposobie i terminach składania wniosków, wysokości dofinansowania.

O Programie „Czyste Powietrze” wszelkich informacji szukajcie TUTAJ I TUTAJ

Spotkanie informacyjne dotyczące dotacji na wymianę źródeł ciepła dla właścicieli budynków jednorodzinnych w ramach Programu„Czyste Powietrze”

(3 grudnia) o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zamościu odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące dotacji na wymianę źródeł ciepła dla właścicieli budynków jednorodzinnych.

Opublikowany przez Życie Zamościa Wtorek, 3 grudnia 2019
Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *